Apteka Specjalistyczna Najlepsza Apteka Internetowa 24 godziny
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Koszyk: zł 0.00
Szybka dostawa Dla wszystkich zamówień

FAQ

W aptekaspecjalistyczna.com dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć naszym Użytkownikom możliwie jak najbardziej szczegółowe informacje zarówno w odniesieniu do sposobu prosperowania Apteki jak i oferowanych środków farmaceutycznych. Zdarza się, że otrzymujemy pytania, na które Użytkownik nie mógł odnaleźć odpowiedzi. Postanowiliśmy zebrać je i opublikować w formie listy najczęściej zadawanych pytań (zwanych FAQ). Zapraszamy do zapoznania się z poniższym spisem – mniemamy, iż pozwoli on uzyskać odpowiedź na nurtujące Państwa pytanie bez konieczności kontaktowania się z pracownikiem apteki. W kwestiach dotyczących dostawy i wysyłki zapraszamy do odwiedzenia działu poświęconemu tematowi.

Na czym polega działanie tabletek przeznaczonych do walki z zaburzeniami erekcji (ED)?

Tabletki zawdzięczają schemat swojego działania zawartej w nich substancji (sildenafil, tadalafil itd.) blokującej aktywność enzymu fosfodiesterazy 5 typu (PDE5), który to w neutralnych warunkach odpowiada za hamowanie naturalnego procesu erekcji. Dzięki temu naczynia krwionośne rozszerzają się sprawiając, że do prącia napływa więcej krwi. Na końcu łańcucha całej reakcji penis rośnie i sztywnieje. Efektem tego jest długotrwały i satysfakcjonujący wzwód oraz niezapomniane doznania.

Czy leki sprzedawane w Waszej aptece są oryginalne i dopuszczone do obrotu?

Tak. Wszystkie rozprowadzane przez aptekaspecjalistyczna.com leki są oryginalne, pochodzą od wiarygodnego dystrybutora (lub od Producenta), są przebadane klinicznie w laboratorium i posiadają zezwolenie na dopuszczenie do obrotu.

Jakie tabletki powinienem wybrać?

Na to pytanie nie ma niestety jednoznacznej odpowiedzi. Każdorazowa chęć podjęcia kuracji i leczenia powinna zostać uprzednio omówiona z lekarzem lub farmaceutą. Jeśli konsultacja w cztery oczy - w gabinecie - nie jest możliwa (chęć zachowania anonimowości), to odsyłamy do skorzystania z profesjonalnych porad medycznych, które można znaleźć na wielu forach tematycznych. Gdy poszukiwania zawiodą, może to być ostatnia deska ratunku.

Czy istnieją leki przeznaczone dla kobiet?

Tak. Obecnie trwający wiek przyniósł rozwiązanie również dla pań. Od jakiegoś czasu dostępne są tabletki pomagające zwiększyć damskie libido, a tym samym pomóc rozwiązać niektóre problemy seksualne. Takimi tabletkami są pigułki Lovegra, które nie powodują zmian hormonalnych, a jedynie pobudzają popęd i podnoszą wilgotność pochwy podczas stosunku. Pierwsze efekty można dostrzec już 30 minut po doustnym zażyciu - ich czas trwania wynosi przeważnie 4-6 godzin.

Kiedy mogę spodziewać się wyczekiwanego efektu?

Każdy ludzki organizm jest inny więc pierwsze efekty mogą pojawić się u każdego w różnym czasie. Najczęściej na pożądany rezultat nie trzeba długo czekać. Już po kilkudziesięciu minutach od spożycia preparatu można zaobserwować pierwsze oznaki konsumpcji.

Jak długo działają pigułki?

Tu również nie ma jednej, sztywno ustalonej reguły. Z badań i opinii konsumentów wynika, że działanie leku utrzymuje się od 4 do 6 godzin (leki na bazie tadalafilu działają znacznie dłużej). Wtedy też musi dojść do pobudzenia seksualnego, aby nastąpił oczekiwany wzwód – tabletki nie powodują samoczynnego wystąpienia erekcji.

Czy pigułki leczą zaburzenia seksualne?

Pigułki nie leczą bezpośrednio zaburzeń seksualnych, gdyż te mogą mieć różne podłoża i bywa, że wymagana jest pomoc psychologa lub seksuologa. Niemniej w większości przypadków przynoszą oczekiwany rezultat pod postacią prawidłowego wzwodu, pomagając tym samym odzyskać wiarę w siebie, odbudowują poczucie własnej wartości i podnoszą samoocenę - stąd już niedaleko do wyleczenia.

Czy sprzedawane w Waszej aptece leki mogą powodować działanie niepożądane?

Generalnie każde leki (nie tylko z naszej Apteki) reagują czasem nie tak, jak byśmy sobie tego życzyli i mogą powodować wystąpienie skutków ubocznych. Wnikliwe zapoznanie się z treścią ulotki oraz konsultacja z lekarzem znacznie zmniejsza ryzyko ich wystąpienia. Przed użyciem prosimy zapoznać się z listą możliwych efektów negatywnych, która umieszczona jest w instrukcji załączonej do opakowania.

W jakich godzinach mogę złożyć zamówienie w Waszej aptece?

Zakupu produktów można dokonywać przez siedem dni w tygodniu (o dowolnej porze). Zamówienia spływają do naszego systemu automatycznie. Po ich zatwierdzeniu oraz otrzymaniu wpłaty, towary wysyłane są zazwyczaj w ciągu 24-72 godzin.

Jakie są procedury przechowywania lekarstw?

Wszystkie leki powinny być przechowywane zgodnie z instrukcjami dołączonymi do opakowania lub nadrukowanymi na opakowaniu. Wybrzuszenia i wypustki w kształcie kropek umieszczone na opakowaniu to zapis alfabetem Braila, który pozwala odczytywać informacje również osobom niewidomym lub oślepionym. W ten sposób zapisywana jest zarówno nazwa leku jak i data ważności i przydatności. Przechowywanie leków niezgodne z wytycznymi może powodować osłabienie działania leku (lub całkowity brak działania). Pamiętaj również, aby przechowywać leki w miejscach niedostępnych dla dzieci i zwierząt oraz dla osób starszych, które w wyniku starczej demencji mogłyby je pomylić z lekami ze swojej apteczki.

Czy aby dokonać zakupu leków w Waszej aptece potrzebna jest recepta?

Nie. Leki sprzedawane w naszej aptece można kupić bez recepty. Nie oznacza to jednak, że chęci ich spożycia nie trzeba konsultować z lekarzem. Zaczerpnięcie porady medycznej przed zdecydowaniem się na zakup/zażycie leków.

Czy w Waszej aptece można otrzymać zniżki?

Tak. W naszym sklepie cyklicznie pojawiają się różnego rodzaju promocje, rabaty i przeceny (sezonowe lub okazjonalne). Ulubiony produkt można więc bardzo często dostać w korzystnej i konkurencyjnej cenie. Co więcej – dla stałych klientów przygotowaliśmy specjalne programy rabatowe i lojalnościowe.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego zakupionych produktów?

Niestety odbiór osobisty jest niemożliwy. Jesteśmy apteką stricte internetową i wszystkie zamówienia dostarczane są do Ciebie wyłącznie za pośrednictwem usług pocztowych. Jeśli nie chcesz spotkać się z listonoszem osobiście, możesz wybrać dostawę do Paczkomatu i odebrać przesyłkę bez konieczności rozmowy z kimkolwiek.

Czy mogę anulować moje zamówienie?

Tak. Najlepiej zrobić to jak najszybciej po zakupie (przed wysłaniem przez nas zamówienia) – być może uda się uniknąć niepotrzebnej dostawy i nie będzie trzeba ponieść kosztów doręczenia (i odesłania). Zamówienie można anulować, ale jeśli odbierzesz paczkę, to produktu nie można zwrócić (chyba, że doszło do pomyłki i wysłaliśmy Ci błędny produkt).

Czy mogę zasięgnąć u Was profesjonalnej porady medycznej?

Aptekaspecjalistyczna.com nie udziela profesjonalnych porad medycznych. Nasz zespół może doradzić Ci w kwestii wyboru produktu na podstawie zaleceń Twojego lekarza – np. jeśli wiesz już jakiej substancji potrzebujesz możemy odpowiedzieć na pytania dotyczące dostępnych dawek lub nazwy produktu, ale nigdy nie zdecydujemy za doktora lub farmaceutę o tym, jaki produkt powinieneś wybrać i jak stosować.

Co zrobić, jeśli przesyłka dojdzie do mnie uszkodzona, okaże się niekompletna lub będzie zawierać nie te produkty, które zamówiłem?

Takie incydenty należy każdorazowo zgłaszać nam do Działu Obsługi Klienta w możliwie jak najkrótszym terminie od wystąpienia zajścia (tj. od otrzymania przesyłki). Jeśli to, że paczka jest uszkodzona widać już podczas jej odbioru z rąk kuriera, to prosimy sporządzić protokół szkody w jego obecności oraz wykonać zdjęcia (lub nagrać film video) oddające wizualny stan paczki jeszcze przed jej rozpakowaniem. Przewoźnik zostanie przez nas pociągnięty do odpowiedzialności za nienależyte obchodzenie się z paczką. Jednocześnie przypominamy, że wszystkie zamówienia zabezpieczane są wypełniaczami i dodatkowo owijane folią stretch.

Chciałbym zakupić lek, którego nie ma na Waszej stronie – czy możecie go dla mnie sprowadzić?

Nie zamawiamy leków na zlecenie. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie widnieją na stronie naszej Apteki Internetowej. Jeśli nie znalazłeś produktu, który był u nas dostępny, to prosimy o chwilę cierpliwości, gdyż zapewne pojawi się z powrotem na półkach w niedługim czasie – braki magazynowe (o ile występują) staramy się uzupełniać na bieżąco.

Jeśli nadal nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie, to zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas wysyłając nam zapytanie przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na naszą skrzynkę e-mail.

Moje konto