Apteka Specjalistyczna Najlepsza Apteka Internetowa 24 godziny
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Koszyk: zł 0.00
Szybka dostawa Dla wszystkich zamówień

Oryginalna Levitra 20mg

4.1

Seksualność jest niezmiernie delikatną sferą ludzkiego życia. Dlatego rozmawianie na głos o problemach zahaczających o jej obszary bywa niekiedy trudne. Zaburzenia erekcji należące do najczęstszych kłopotów tej strefy mogą być przejściowe, jednak gdy utrzymują się dłużej niż kilka tygodni warto przystanąć i zastanowić się nad rozwiązaniem problemu. Nasilająca się impotencja w dłuższym okresie czasu oznacza, że warto rozważyć leczenie przy pomocy specjalnych leków. Środki na sprawną potencję mogą przywrócić siły i seksualną witalność już tego samego dnia, w którym zostaną zażyte.

Dawka:
Paczka Za tabletkę Cena Oszczędzasz Bonus
20mg x 4 tabletki zł 35.06 zł 140.24 Kup
20mg x 12 tabletki zł 25.45 zł 305.39 zł 115.33 2 tabletki Kup
20mg x 24 tabletki zł 19.80 zł 475.21 zł 366.23 3 tabletki Kup
20mg x 48 tabletki zł 17.11 zł 821.25 zł 861.63 5 tabletki Kup
20mg x 96 tabletki zł 15.10 zł 1,449.41 zł 1,916.35 5 tabletki Kup
20mg x 120 tabletki zł 15.02 zł 1,802.76 zł 2,404.44 5 tabletki Kup

Wiele z nich można obecnie nabyć bez recepty. Jednym z takich leków jest Levitra (wyprodukowana przez niemiecką firmę farmaceutyczną Bayer AG), której głównym składnikiem jest Wardenafil.

Oryginalna Levitra doda wigoru

Działanie substancji czynnej polega na rozbudzeniu układu krwionośnego i umożliwieniu napłynięcia większego wolumenu krwi do naczyń krwionośnych, które znajdują się w okolicy ciał jamistych.

W efekcie możliwe jest uzyskanie silnej i satysfakcjonującej erekcji. Po zażyciu tabletka zaczyna działać po około dwudziestu pięciu do sześćdziesięciu minutach, a efekty mogą utrzymywać się od czterech do pięciu godzin. Oczywiście erekcja nie zostanie wywołana samoczynnie – konieczne będzie wprowadzenie uprzedniej stymulacji seksualnej.

20mg Levitry teraz w aptece online

Levitra można nabyć w dawkach 10 mg i 20mg. Większość skuteczność według opinii użytkowników demonstruje wariant drugi. Recenzje produktu oraz historie uradowanych klientów dostępne są na forum tematycznym. Nasza apteka posiada w ofercie Levitrę w maksymalnej dawce.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem obsługi klienta poprzez formularz kontaktowy. Wszystkie wysyłki są dyskretne, a dostawa szybka i bezpieczna.

Levitra na receptę czy nie?

Sprzedaż preparatu bez recepty może budzić u niektórych wątpliwości w kwestii skuteczności leku a przede wszystkim wiarygodności i oryginalności. Obecne leki na potencję bazują wyłącznie na solidnych i przetestowanych substancjach czynnych, przez co można mieć całkowitą ufność, że w trakcie stosowania nie stanie się nic niebezpiecznego. Przed zakupem wystarczy dobrze prześwietlić sklep lub aptekę, w której chcemy złożyć zamówienie i wszelkie obawy oraz brak przekonania można odłożyć na półkę.

Korzystna cena Levitry. Kup tabletki wysokiej jakości tutaj!

Jak kupić dobry produkt? Wszystkie leki na naszej stronie cechują się najwyższą jakością i sprzedawane są w korzystnych i konkurencyjnych cenach. Najtańszy znaleziony w sieci lek nie sugeruje automatycznie najlepszej oferty. Nierzadko w Internecie można się przysłowiowo naciąć na zamienniki i podróbki oryginalnej Levitry. Krokiem poprzedzającym zakup je należyte i dokładne przeczytanie opisu działania i sprawdzenie, co mówi ulotka. Sklep, który sprzedaje farmaceutyki powinien zamieścić takie informacje. Jeśli chcesz wejść w posiadanie leku ze sprawdzonego źródła, kup prywatnie tutaj.

Kwestie bezpieczeństwa

Preparat jest bezpieczny dla zdrowego człowieka. Przy każdym stosowaniu Levitry należy trzymać się wytycznych, które ustanowił lekarz lub farmaceuta. Dzięki temu kuracja przebiegnie prawidłowo i w pełni dla nas bezpiecznie.

Przeciwwskazania i symptomy niepożądane

Lekarstwo przeznaczone jest dla panów – kobiety nie powinny więc używać medykamentu. Ponadto odradza się przyjmowania leku osobom po zawale i z ciężkimi zaburzeniami czynności nerek jak również stosującym leki przeciwgrzybiczne (Nizax i Noell, które zawierają ketokonazol). Do efektów ubocznych zalicza się obrzęki i zaczerwienienia w obrębie twarzy i klatki piersiowej, niestrawność, nieżyt nosa, omdlenia i zburzenia widzenia. Występują one niezwykle rzadko jednak absolutnie nie wolno ich bagatelizować.

Badania naukowe

Preparat badano w czterech badaniach głównych z udziałem 2431 pacjentów od dwudziestego do osiemdziesiątego roku życia. Działanie leku porównywano z leczeniem obojętnym (placebo). Jedno badanie przeprowadzono na pacjentach z cukrzycą, drugie na pacjentach po prostatektomii (usunięcie gruczołu prostaty). Wyznacznikiem skuteczności była zdolność do uzyskania i utrzymania erekcji.

Gdy korzyści zastosowania Levitry przewyższyły ryzyko związane z kuracją, Komitet ds. Produktów Leczniczych Stosowanych u Ludzi (CHMP) zdecydował o dopuszczeniu leku do obrotu.

Levitra uznawana jest za jeden z lepszych specyfików na rynku, który pozwala znów cieszyć się bogatym życiem seksualnym.

Moje konto