Apteka Specjalistyczna Najlepsza Apteka Internetowa 24 godziny
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Polski numer telefonu:
Międzynarodowy numer telefonu:
Koszyk: zł 0.00
Szybka dostawa Dla wszystkich zamówień

Wysyłka i dostawa

Większość zamówień zrealizowanych w naszej aptece wysyłana jest w ciągu 24 godzin od ich złożenia (i opłacenia). Dokładamy wszelkich starań, by Twoja paczka wyruszyła w drogę możliwie jak najszybciej. Ty decydujesz o sposobie dostawy, a my zajmujemy się resztą. Niżej umieściliśmy wszystkie informacje i wytyczne dotyczące wysyłki oraz dostawy.

Czas wysyłki

Twoje zamówienie wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku bankowym. Zazwyczaj paczki wyruszają w drogę do swoich adresatów w ciągu 24-48h. Zdarzają się sytuacje, że zamówione produkty opuszczają nas nieco później – dlatego maksymalny czas wysyłki to 72h.

Koszt wysyłki

Koszt wysyłki uzależniony jest w dużej mierze od wyboru firmy kurierskiej i wagi paczki. Wpływ na cenę ma również wybrana opcja wysyłki – standardowa lub ekspresowa. Przesyłki regularne (opcja standard) są tańsze natomiast dochodzą później niż przesyłki ekspresowe, które z kolei są droższe. Kwoty wysyłki za granicę będą wyższe od cen zwykłych przesyłek krajowych.

Darmowa wysyłka

Przy zakupach za minimalną kwotę ekwiwalentu 200 EUR wysyłka jest darmowa – to my pokrywamy pełny koszt dostarczenia paczki. Jeśli kwota zakupów przekroczy wymienioną sumę, to system poinformuje Cię o darmowej wysyłce.

Czas dostawy

Dostawa standardowa (regularna) trwa przeważnie od 7 do 21 dni - licząc od daty wysłania zamówienia z naszego magazynu. Dostawa typu Express jest krótsza – zamówione produkty podróżują od 5 do 7 dni od daty wysyłki. Jeśli przesyłka priorytetowa nie dotrze do odbiorcy po upływie 7 dni roboczych), istnieje duże prawdopodobieństwo, że wystąpił problem z danymi adresowymi. Wówczas klient powinien skontaktować się z firmą dostawczą, aby ustalić przyczynę opóźnienia i wyjaśnić sprawę podając więcej szczegółów dotyczących adresu lub podać adres zastępczy.

Śledzenie paczki

Wszystkie wysyłane przez nas paczki otrzymują swój indywidualny numer nadania, a całą przeprawę przesyłki można śledzić na stronie https://www.17track.net/. Kod śledzenia zostanie dostarczony na adres e-mail wraz z potwierdzeniem wysłania zamówienia. Numer ten zostanie aktywowany w ciągu 24-48h po wysłaniu przesyłki – Klient będzie mógł sprawdzić jej lokalizację na podanej wyżej stronie dopiero po zmianie statusu numeru na aktywny.

Uszkodzenie/zniszczenie paczki podczas transportu

W przypadku otrzymania uszkodzonej lub zniszczonej paczki Klient powinien niezwłocznie powiadomić aptekaspecjalistyczna.com o całym zajściu pod adresem e-mail: . Jeśli to możliwe, prosimy o dołączenie zdjęć lub/i filmu wideo ukazującego szkody wyrządzone podczas transportu. W przypadku wyraźnej widoczności uszkodzenia produktu, aptekaspecjalistyczna.com może wysłać taki sam produkt ponownie za darmo. Do fotografii prosimy dołączyć opis szkody.

Wysyłki krajowe i zagraniczne

Istnieje możliwość wysłania towaru za granicę – w tym celu w polu adresowym należy podać zagraniczny adres oraz numer kontaktowy do osoby, która odbierze paczkę.

Cło

W przypadku, jeśli Klient otrzyma list z Urzędu Celnego swojego państwa, informujący o konieczności uiszczenia opłaty celnej, powinien go zignorować i omówić odebrania towaru. Przesyłka zostanie cofnięta i zwrócona. Następnie Klient powinien skontaktować się z Obsługą Klienta i poinformować nas o zajściu, abyśmy mogli wysłać drugą paczkę (z taką samą zawartością). Wysyłka drugiej paczki jest bezpłatna – Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Bezpieczeństwo i prywatność

Wszystkie paczki wysyłane są w kopertach lub pudełkach niezdradzających ich zawartości – masz więc pewność, że Twoje produkty dotrą do Ciebie w poufny i anonimowy sposób. Produkty są również odpowiednio zabezpieczane przed ewentualnym uszkodzeniem i zalaniem. Nie możemy jednak zagwarantować, że w każdym jednym przypadku towar dojdzie bez jakiegokolwiek uszczerbku – czasami wina leży po stronie firmy kurierskiej lub zwykłych wypadków/problemów wynikających w czasie transportu.

Masz pytania lub wątpliwości dotyczące wysyłki, dostawy, faktur lub tematów powiązanych? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta pod adresem e-mail: lub za pomocą formularza kontaktowego na stronie aptekaspecjalistyczna.com. Dołączenie ewentualnego ID zamówienia pomoże usprawnić proces komunikacji, a tym samym otrzymanie szybsze odpowiedzi od naszego suportu.

Moje konto